Najlepsze programy do hackowania

W Internecie niezbędne jest używanie haseł do różnego rodzaju programów oraz systemów. Jednak dość często się je zapomina, dlatego warto zapoznać się z listą najbardziej popularnych oraz najbardziej przydatnych programów do hackowania haseł.
Avatar
programy hakerskie

W Internecie niezbędne jest używanie haseł do różnego rodzaju programów oraz systemów. Jednak dość często się je zapomina, dlatego warto zapoznać się z listą najbardziej popularnych oraz najbardziej przydatnych programów do hackowania haseł.

Cain & Abel

Wśród najbardziej popularnych programów hackerskich do łamania haseł można wymienić między innymi Cain & Abel. Jest to program w pełni darmowy. Dzięki niemu możliwe jest odzyskanie wszystkich haseł, które zostały zapisane w systemie Microsoft, co może być przydatne w przypadku ich zagubienia. Dodatkowo program umożliwia śledzenie pakietów sieciowych, a także łamanie różnego rodzaju zabezpieczeń. Jednak warto wziąć pod uwagę, że program nie może być stosowany niezgodnie z aktualnie obowiązującym prawem.

Revelation

Kolejnym znanym łamaczem haseł jest program Revelation, który przydatny jest przede wszystkim do odczytywania haseł zapisanych w postaci gwiazdek. Program jest bardzo efektywny w tym przypadku i występuje w wersji bezpłatnej. Bez większych problemów można go używać na różnych systemach operacyjnych, co jest bardzo pomocne.

PassTool Password Reader

PassTool Password Reader to kolejny program, dzięki któremu możliwe jest odczytanie zapomnianych haseł. Oprogramowanie umożliwia zdobycie hasła z różnego rodzaju systemów. Wśród nich wymienia się między innymi takie programy jak Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer, a także Tlen, Gadu-Gadu, Gmail oraz wiele innych. Program jest równie skuteczny w przypadku takich elementów, jak klucze systemowe oraz klucze sieciowe. Dlatego warto go wykorzystać, jeśli zajdzie taka potrzeba. Oprogramowanie do prawidłowego działania nie wymaga instalacji, co jest jego dodatkową korzyścią.

ProduKey

Doskonały łamacz haseł to także ProduKey. Jest to bezpłatny program, dzięki któremu możliwe jest poznanie Product ID oraz CD-Key wielu programów funkcjonujących na podstawie systemu Microsoft. Wśród nich można przede wszystkim wyróżnić Windows, Ms Office, a także takie systemy jak Exchange Server i SQL Server. ProduKey przydaje się w szczególności w przypadku konieczności dokonania ponownej instalacji wymienionych programów, zwłaszcza jeśli klucz systemowy został zagubiony lub zapomniany.

Zobacz też:  Jak sprawdzić czyjeś IP?

Advanced Archive Password Recovery

Znany program do hackowania to także Advanced Archive Password Recovery. Program tego rodzaju przydatny jest przede wszystkim podczas próby odczytania haseł w plikach, które są skompresowane, czyli stworzone oraz zaszyfrowane w różnych programach. Wśród nich można wymienić na przykład WinRAR, WinZIP oraz WinACE. W celu odczytania haseł w określonych programach stosowana jest tak zwana metoda bruce-forte, która jest bardzo efektywna oraz stosunkowo szybka.

ChromePass

Wśród najczęściej używanych programów do łamania haseł można również wymienić ChromePass, który bywa niezwykle przydatny. Przede wszystkim program tego rodzaju służy głównie do odczytywania haseł, które są zapisane w takiej przeglądarce, jak Google Chrome. Dzięki skorzystaniu z programu możliwe jest otrzymanie całej listy zapisanych loginów oraz haseł, co bywa bardzo pomocne w przypadku ich zapomnienia lub zagubienia. Nie jest wymagana w tej sytuacji instalacja programu, wystarczy jego otworzenie.

Facebook Password Decryptor

Znany i często wykorzystywany program hackerski to także Facebook Password Decryptor, który przede wszystkim dedykowany jest użytkownikom portalu społecznościowego Facebook. Dzięki wykorzystaniu programu możliwe jest odczytanie zapomnianych haseł do mediów społecznościowych z zakodowanej postaci, która zapisywana jest przez przeglądarki internetowe oraz innego rodzaju komunikatory internetowe. Warto skorzystać z tego programu, jeśli istnieje taka potrzeba.

Mail PassView

Mail PassView to kolejny program, który z powodzeniem może być wykorzystywany do odczytywania zapomnianych haseł. W tym przypadku rozwiązanie dotyczy najbardziej popularnych klientów pocztowych. Wśród nich można w szczególności wymienić Outlook Express, Microsoft Outlook, a także Mozilla Thunderbird, Yahoo! Mail oraz Hotmail. Dzięki temu nie trzeba martwić się o zapomniane hasła i dostęp do swojego maila.Zobacz także:
Zobacz też:  Przydatna ochrona prywatności czy nowoczesny wymysł? Wady i zalety VPN
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też